INTENCJE MSZY ŚW.  03.08.2020 – 09.08.2020

 

Poniedziałek  03.08.2020

  7.00. +  Benigna  Suszczewicz

18.00.  Ogniska Pokutne

----------------------------------------------------------------------------------------

Wtorek 04.08.2020  Wspomnienie św. Jana Marii Vianney’go

 7.00.  + Czesław Nartowicz – (01 greg)

18.00. + Maria Narewska – 5 r śm., Zygmunt (mąż)

18.00. + Wiesława (k) Tutak – 6 r śm.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Środa 05.08.2020 

 7.00. +  Piotr, Wiesław, Marianna, zm, z rodz, Chmielewskich

 7.00. +  Czesław Nartowicz ( 02 greg)

18.00.  w intencji Joanny Rawinis – 18 ur

           w intencji Krzysztofa i Małgorzaty Piekarskich – 27 r śl., córki Moniki i Emilii

           w intencji Gabrysi Sienkiewicz – 12 ur

           w intencji Zbigniewa, o zdrowie, op MB, potrzebne łaski

---------------------------------------------------------------------------------------

Czwartek 06.08.2020  Przemienienie Pańskie

 7.00.  + Stefan

 7.00.  + Czesław Nartowicz ( 03 greg.)

18.00. + Zbyszek Wysocki ( z int; prac. Fabryki Mebli Forte)

18.00.   w int. powołania do stanu kapłańskiego, zakonnego i misyjnego 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 I Piątek Miesiąca

 Piątek  07.08.2020  Wspomnienie św. męczenników Sykstusa i towarzyszy

 7.00.  +  Andrzej Kosakowski – 21 r śm.

 7.00.  +  Czesław Nartowicz ( 04 greg)

18.00. +  Danuta, Antoni – 16 r śm. Pawlikanis

18.00.   Wotywna

          Adoracja Najświętszego Sakramentu – modlitwa o trzeźwość Narodu

          Apel Jasnogórski

21.00. Msza Św. o łaskę trzeźwości

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 Sobota 08.08.2020  Wspomnienie św. Dominika

 7.00.  + Czesław Nartowicz ( 05 greg)

 9.00.  I Komunia św. – Jędrzej Sowul

12.00.  chrzest; Aleksander, Tymon, Nikodem Fabian

16.00.  msza św. ślubna; Damian i Emilia

18.00.  w intencji Jerzego i Joanny Żukowskich – 50 r śl.( z int; Marianny i  Bożeny)

18.00. +  Łukasz Dobek, Julianna, Wiesława(k) Modzelewskie

--------------------------------------------------------------------------------------------------

  Niedziela 09.08.2020   XIX Niedziela Zwykła

 7.00.  + Franciszek, Franciszek Budzińscy, Genowefa i Jan  Dyniewscy

 9.00.  + Wiesław Skowroński – 4 r śm.

11.00. + Teresa Pietrewicz – 9 r śm.

           Chrzest:  Pola Sokołowska

 13.30.  pro populo

           Chrzest; Aleksander, Michalina

 17.00.  +  Barbara Malchar

 19.00.  + Bronisław Horoszko, zm. z rodz. Horoszko

 

----------------------------------------------------------------------------------------------