Papież:

 

Franciszek

 

Biskup :

 

J. E. ks. bp Jerzy Mazur SVD

 

Biskup pomocniczy :

 

J. E. ks. bp Adrian Józef Galbas SAC

 

 

 Proboszcz Parafii:

 

Ks. kan. mgr Czesław Król

 tel: 509-721-043

 

Wikariusze:


Ks. mgr Arkadiusz Gutowski

 

Ks. mgr Rafał Hrynko

 

 

 

 Księża, którzy pełnili posługę

w naszej parafii:

 

Proboszczowie:

ks. prał. kan. mgr lic. Lech Łuba  

od 29 czerwca 1992r. do 15 lipca 2020r.

 

Wikariusze:

 

1

Ks. Marek Gudan   

29.06.1992 r. - 27.06.1994 r.

 

2

Ks. Mirosław Majewski  

27.06.1994 r. - 19.01.1995 r.

 

3

Ks. Antoni Firmanty  

24.06.1996 r. - 24.08.2000 r.

 

4

Ks. Janusz Niedźwiecki    

24.06.1996 r. - 24.08.2000 r.

 

5

Ks. Bogdan Wróblewski   

19.03.2000 r. - 01.07.2002 r.

 

6

Ks. Janusz Warych  

24.08.2000 r. - 30.11.2002 r.

 

7

Ks. Tomasz Lalak  

01.07.2002 r. - 26.06.2004 r.

 

8

Ks. Konrad Klepacki   

26.06.2004 r. - 25.06.2006 r.

 

9

Ks. Zbigniew Chmielewski  

30.11.2002 r. - 25.06.2006 r.

 

10

Ks. Krzysztof Zubrzycki  

26.06.2006 r. - 25.08.2009 r.

 

11

Ks. Krzysztof Wiśniewski 

22.07.2006 r. - 21.08.2010 r.

 

12

Ks. Piotr Przemielewski 

23.08.2010 r. - 23.08.2011 r.

R.I.P.

13

Ks. Adam Kolbusz   

25.08.2009 r. - 23.08.2014 r.

 

14

Ks. Krzysztof Kaszuba

24.08.2014 r. - 01.11.2014 r.

 

15

Ks. Marcin Ołów   

28.08.2011 r. - 21.08.2016 r.

 

16

Ks. Piotr Grygo     

01.12.2014 r. - 24.08.2017 r.

 

17

Ks. Adam Adukowski    

25.08.2016 r. - 24.08.2019 r.

 

18

Ks. Mariusz Niedziałkowski  

24.08.2017 r. - 23.08.2020 r.

 

19

Ks. Robert Ludwiniak    

25.08.2019r.  - 01.11.2020 r.

 

 

W naszej parafii pełnią również służbę:



Paweł Grudziński
 - organista

 


Pani Jola  - zakrystianka