Papież:

Franciszek

 

 Biskup :

J E ks. bp Jerzy Mazur SVD

 

   Kapłani pracujący w duszpasterstwie:

 Ks. kan. mgr Czesław Król - proboszcz

 tel: 509-721-043

Ks. mgr Artur Wyrzykowski - wikariusz

Ks. mgr Przemysław Jermak - wikariusz

  

 Księża, którzy pełnili posługę w naszej parafii:

 Proboszczowie:

 

Ks. prał. kan. mgr lic. Lech Łuba

29.06.1992 r. – 15.07.2020 r.

2

Ks. kan. mgr Czesław Król

15.07.2020 r. -

Wikariusze:

1

Ks. Marek Gudan   

29.06.1992 r. - 27.06.1994 r.

 

2

Ks. Mirosław Majewski  

27.06.1994 r. - 19.01.1995 r.

 

3

Ks. Antoni Firmanty  

24.06.1996 r. - 24.08.2000 r.

R.I.P. 2016 r.

4

Ks. Janusz Niedźwiecki    

24.06.1996 r. - 24.08.2000 r.

 

5

Ks. Bogdan Wróblewski   

19.03.2000 r. - 01.07.2002 r.

 

6

Ks. Janusz Warych  

24.08.2000 r. - 30.11.2002 r.

 

7

Ks. Tomasz Lalak  

01.07.2002 r. - 26.06.2004 r.

 

8

Ks. Konrad Klepacki   

26.06.2004 r. - 25.06.2006 r.

 

9

Ks. Zbigniew Chmielewski  

30.11.2002 r. - 25.06.2006 r.

 

10

Ks. Krzysztof Zubrzycki  

26.06.2006 r. - 25.08.2009 r.

 

11

Ks. Krzysztof Wiśniewski 

22.07.2006 r. - 21.08.2010 r.

 

12

Ks. Piotr Przemielewski 

23.08.2010 r. - 23.08.2011 r.

R.I.P 2012 r.

13

Ks. Adam Kolbusz   

25.08.2009 r. - 23.08.2014 r.

 

14

Ks. Krzysztof Kaszuba

24.08.2014 r. - 01.11.2014 r.

 

15

Ks. Marcin Ołów   

28.08.2011 r. - 21.08.2016 r.

 

16

Ks. Piotr Grygo     

01.12.2014 r. - 24.08.2017 r.

 

17

Ks. Adam Adukowski    

25.08.2016 r. - 24.08.2019 r.

 

18

Ks. Mariusz Niedziałkowski

24.08.2017 r. – 23.08.2020 r.

 

19

Ks. Robert Ludwiniak

25.08.2019 r. – 01.11.2020 r.

 

20

Ks. Arkadiusz Gutowski

24.08.2020 r. – 24.08.2022 r.

 

21

Ks. Rafał Hrynko

15.11.2020 r. – 31.01.2021 r.

 

22

Ks. Przemysław Jermak

25.08.2022 r. -

 

23

Ks. Artur Wyrzykowski

25.08.2022 r. -

 

 

 

Powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii:

Powołania kapłańskie

1

Ks. Dariusz Jasiulewicz

ur. 1968 r.

św. kapłańskie 19.06.1993 r.

2

Ks. mgr lic. Dariusz Stawiecki

ur. 1972 r.

św. kapłańskie 10.06.2000 r.

3

Ks. mgr Łukasz Moćkun

ur. 1991 r.

św. kapłańskie 21.05.2016 r.

Powołania zakonne

4

s. Honorata Kamińska CST

5

br. Eugeniusz Dąbrowski OFM Conv.