OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  - 19.09.2021

 

INTENCJE MSZY ŚW. I OGŁOSZENIA  MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE  INTERNETOWEJ  I TABLICY OGŁOSZEŃ

      

- XXV Niedziela Zwykła. Obchodzony jest dziś  Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się za dziennikarzy, pracowników środków społecznego przekazu o rzetelne informacje i zawsze w przekazie kierowania się prawdą i dobrem odbiorców.

 

- W przyszłą  ostatnią  niedzielę września taca tradycyjnie przeznaczona jest na potrzeby parafii.

 

- W poniedziałek 20 września, różaniec w intencji Ojczyzny o godz. 17.20. Bezpośrednio po różańcu, koronka ku czci Ducha Św.

 

- Zachęcamy do modlitwy we wspólnocie Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa

 

- 2 października w godz. 9.30 – 16.00 dzień skupienia Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa w Wigrach. Dojazd we własnym zakresie.

 

- Pielgrzymka Nauczycieli do Studzienicznej odbędzie się w sobotę 25 września o godz. 10.00.

 

- Osoby, które przeżyły 33 dniowe rekolekcje zawierzenia Maryi zapraszamy na Dzień Skupienia do parafii św. Aleksandra 22.09.2021 na g. 17. Zakończenie około g. 21.

 

-  Dziękuję wszystkim, którzy pomagają finansowo w spłaceniu  zaległości za wykonanie poszycia dachowego plebani. Pozostało do spłacenia  wykonawcom i hurtowni razem 43 tyś zł. Całość inwestycji wyniosła 155 tyś zł.

 

- Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

 

1) Paweł Olszewski, kawaler, zam. w Suwałkach, par, tut. i Joanna Szkarnulis, panna, zam. w Sejnach, par. Nawiedzenia NMP w Sejnach, zap. II

 

 Wszystkim solenizantom, solenizantkom, jubilatem życzymy wszelkich łask Bożych i opieki Matki Bożej