INTENCJE MSZY ŚW.  10.08.2020 – 16.08.2020

 

 

 

Poniedziałek  10.08.2020  Wspomnienie św. Wawrzyńca

  7.00. +  Zygmunt i Henryka(k) Gajda

  7.00. + Czesław Nartowicz( 07 greg)

18.00. + Marian Perkowski – 1 m-c po śm. Anna Gałażyn – 7 r śm.

                    Bolesław Gałażyn – 20 r śm.

18.00. + Ewa – 23 r śm. i Stefan – 3 r śm. Kuper

----------------------------------------------------------------------------------------

Wtorek 11.08.2020  Wspomnienie św. Klary

     7.00. + Czesław Nartowicz – (08 greg)

   7.00. + zm. rodziców; Aleksandra(k), Piotr i brat Mieczysław Staszkiewiczów

 18.00. +  Czesław Chalecki – 1 r śm.

 18.00. +  Edmund Pietkiewicz – 3 r śm.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Środa 12.08.2020  Wspomnienie św. Joanny Franciszki de Chantal

   7.00. +  Czesław Nartowicz ( 09 greg)

18.00. + Zofia i Wiktor Chołodowscy

18.00.  Nowenna

---------------------------------------------------------------------------------------

Czwartek 13.08.2020  Wspomnienie św. Męczenników Poncjana i Hipolita

 7.00.  + Jan i Leokadia Taraszkiewicz

 7.00.  + Czesław Nartowicz ( 10 greg)

18.00. +  Jadwiga Kowalewska – 12 r śm., Wojciech syn – 4 r śm., Wiktoria

                i Czesław

18.00.  Ogniska; int; aby Maryja była bardziej znana i miłowana, by jej

             wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 Piątek  14.08.2020  Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego

 7.00.  +  Andrzej Wiśniewski – 10 r śm. i Eugenia

 7.00.  +  Czesław Nartowicz ( 11 greg)

18.00. +  Marian Perkowski ( z int; rodz. Perkowskich)

18.00. + Zbigniew Walkowski – z ok ur

--------------------------------------------------------------------------------------------------         

 Sobota 15.08.2020  Uroczystość Wniebowzięcia NMP ( M.B. Zielnej)

   7.00.  +  Bolesław i Teofila(k) Kusy, Józef Kusy, Maria Łyska

  9.00.  w intencji Zofii Budzejko – z ok urodzin

11.00.  w int. Andrzeja Grzędzińskiego– z ok 60 ur

13.30.  pro populo

           Chrzest; Cezary Kukowski

17.00.  pro populo

19.00. +  Czesław Nartowicz ( 12 greg)

                              INTENCJE MSZY ŚW.  03.08.2020 – 09.08.2020

 

Poniedziałek  03.08.2020

  7.00. +  Benigna  Suszczewicz

18.00.  Ogniska Pokutne

----------------------------------------------------------------------------------------

Wtorek 04.08.2020  Wspomnienie św. Jana Marii Vianney’go

 7.00.  + Czesław Nartowicz – (01 greg)

18.00. + Maria Narewska – 5 r śm., Zygmunt (mąż)

18.00. + Wiesława (k) Tutak – 6 r śm.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Środa 05.08.2020 

 7.00. +  Piotr, Wiesław, Marianna, zm, z rodz, Chmielewskich

 7.00. +  Czesław Nartowicz ( 02 greg)

18.00.  w intencji Joanny Rawinis – 18 ur

           w intencji Krzysztofa i Małgorzaty Piekarskich – 27 r śl., córki Moniki i Emilii

           w intencji Gabrysi Sienkiewicz – 12 ur

           w intencji Zbigniewa, o zdrowie, op MB, potrzebne łaski

---------------------------------------------------------------------------------------

Czwartek 06.08.2020  Przemienienie Pańskie

 7.00.  + Stefan

 7.00.  + Czesław Nartowicz ( 03 greg.)

18.00. + Zbyszek Wysocki ( z int; prac. Fabryki Mebli Forte)

18.00.   w int. powołania do stanu kapłańskiego, zakonnego i misyjnego 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 I Piątek Miesiąca

 Piątek  07.08.2020  Wspomnienie św. męczenników Sykstusa i towarzyszy

 7.00.  +  Andrzej Kosakowski – 21 r śm.

 7.00.  +  Czesław Nartowicz ( 04 greg)

18.00. +  Danuta, Antoni – 16 r śm. Pawlikanis

18.00.   Wotywna

          Adoracja Najświętszego Sakramentu – modlitwa o trzeźwość Narodu

          Apel Jasnogórski

21.00. Msza Św. o łaskę trzeźwości

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 Sobota 08.08.2020  Wspomnienie św. Dominika

 7.00.  + Czesław Nartowicz ( 05 greg)

 9.00.  I Komunia św. – Jędrzej Sowul

12.00.  chrzest; Aleksander, Tymon, Nikodem Fabian

16.00.  msza św. ślubna; Damian i Emilia

18.00.  w intencji Jerzego i Joanny Żukowskich – 50 r śl.( z int; Marianny i  Bożeny)

18.00. +  Łukasz Dobek, Julianna, Wiesława(k) Modzelewskie

--------------------------------------------------------------------------------------------------

  Niedziela 09.08.2020   XIX Niedziela Zwykła

 7.00.  + Franciszek, Franciszek Budzińscy, Genowefa i Jan  Dyniewscy

 9.00.  + Wiesław Skowroński – 4 r śm.

11.00. + Teresa Pietrewicz – 9 r śm.

           Chrzest:  Pola Sokołowska

 13.30.  pro populo

           Chrzest; Aleksander, Michalina

 17.00.  +  Barbara Malchar

 19.00.  + Bronisław Horoszko, zm. z rodz. Horoszko

 

----------------------------------------------------------------------------------------------